Lista ofert

85 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
Powierzchnia: 30,00 m2
Cena/m2: 2 833,33 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MS-3932

Notatnik
180 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski
Powierzchnia: 46,93 m2
Cena/m2: 3 835,50 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MS-3911

Notatnik
159 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 28,00 m2
Cena/m2: 5 678,57 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MS-3900

Notatnik
229 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski
Powierzchnia: 48,00 m2
Cena/m2: 4 770,83 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MS-3898

Notatnik
170 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 34,00 m2
Cena/m2: 5 000,00 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MS-3868

Notatnik
239 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 50,59 m2
Cena/m2: 4 724,25 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MS-3867

Notatnik
169 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 29,75 m2
Cena/m2: 5 680,67 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MS-3863

Notatnik
170 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 37,79 m2
Cena/m2: 4 498,54 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MS-3857

Notatnik

rozumiem