Lista ofert

1 500 zł
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 70,00 m2
Cena/m2: 21,43 zł
977-DW-3940

Notatnik
1 400 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski
Powierzchnia: 35,00 m2
Cena/m2: 40,00 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MW-3939

Notatnik
327 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza
Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza
Powierzchnia: 204,00 m2
Cena/m2: 1 602,94 zł
Pokoje: 5 pokoi
977-DS-3934

Notatnik
85 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
Powierzchnia: 30,00 m2
Cena/m2: 2 833,33 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MS-3932

Notatnik
305 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Bodzechów, Szewna
Bodzechów, Szewna
Powierzchnia: 7 627,00 m2
Cena/m2: 39,99 zł
977-GS-3928

Notatnik
130 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sienno, Osówka
Sienno, Osówka
Powierzchnia: 6 500,00 m2
Cena/m2: 20,00 zł
977-GS-3923

Notatnik
1 600 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski
Powierzchnia: 48,00 m2
Cena/m2: 33,33 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-3922

Notatnik
485 000 zł
bez prowizji
dom na sprzedaż - Ożarów
Ożarów
Powierzchnia: 187,00 m2
Cena/m2: 2 593,58 zł
Pokoje: 6 pokoi
977-DS-3918

Notatnik

rozumiem