Lista ofert

1 400 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Kąty Denkowskie
Ostrowiec Świętokrzyski, Kąty Denkowskie
Powierzchnia: 36,00 m2
Cena/m2: 38,89 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MW-3964

Notatnik
1 600 zł
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 57,00 m2
Cena/m2: 28,07 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-3961

Notatnik
1 700 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 49,80 m2
Cena/m2: 34,14 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-3960

Notatnik
3 500 zł
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 180,00 m2
Cena/m2: 19,44 zł
Pokoje: 4 pokoje
977-DW-3957

Notatnik
189 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
Powierzchnia: 56,00 m2
Cena/m2: 3 375,00 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-DS-3951

Notatnik
519 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 90,00 m2
Cena/m2: 5 766,67 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MS-3948

Notatnik
1 600 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski
Powierzchnia: 48,00 m2
Cena/m2: 33,33 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-3947

Notatnik
499 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków
Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków
Powierzchnia: 133,00 m2
Cena/m2: 3 751,88 zł
977-DS-3941

Notatnik

rozumiem