Lista ofert

199 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 41,90 m2
Cena/m2: 4 749,40 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MS-3976

Notatnik
1 800 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 59,80 m2
Cena/m2: 30,10 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-3975

Notatnik
1 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 37,10 m2
Cena/m2: 26,95 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-3974

Notatnik
185 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bodzechów, Wólka Bodzechowska
Bodzechów, Wólka Bodzechowska
Powierzchnia: 71,00 m2
Cena/m2: 2 605,63 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-DS-3972

Notatnik
7 500 zł
bez prowizji
obiekt na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 180,00 m2
Cena/m2: 41,67 zł
977-BW-3970

Notatnik
7 500 zł
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 180,00 m2
Cena/m2: 41,67 zł
977-LW-3969

Notatnik
31 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 2 026,00 m2
Cena/m2: 0,02 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MW-3968

Notatnik
2 200 zł
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 56,80 m2
Cena/m2: 38,73 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-3967

Notatnik

rozumiem