Lista ofert

239 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 47,80 m2
Cena/m2: 5 000,00 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MS-3990

Notatnik
998 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 110,00 m2
Cena/m2: 9 072,73 zł
Pokoje: 4 pokoje
977-DS-3989

Notatnik
330 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 72,40 m2
Cena/m2: 4 558,01 zł
Pokoje: 4 pokoje
977-MS-3987

Notatnik
3 200 zł
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 216,00 m2
Cena/m2: 14,81 zł
977-LW-3986

Notatnik
2 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 57,80 m2
Cena/m2: 34,60 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-3984

Notatnik
1 249 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
Powierzchnia: 198,00 m2
Cena/m2: 6 308,08 zł
Pokoje: 5 pokoi
977-DS-3983

Notatnik
255 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 57,76 m2
Cena/m2: 4 414,82 zł
Pokoje: 4 pokoje
977-MS-3982

Notatnik
1 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
Powierzchnia: 22,00 m2
Cena/m2: 45,45 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MW-3980

Notatnik

rozumiem