Lista ofert

270 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 59,00 m2
Cena/m2: 4 576,27 zł
Pokoje: 4 pokoje
977-MS-4013

Notatnik
249 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
Powierzchnia: 67,00 m2
Cena/m2: 3 716,42 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-DS-4012

Notatnik
680 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
Powierzchnia: 248,00 m2
Cena/m2: 2 741,94 zł
Pokoje: 6 pokoi
977-DS-4011

Notatnik
247 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Stawki
Ostrowiec Świętokrzyski, Stawki
Powierzchnia: 48,50 m2
Cena/m2: 5 092,78 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MS-4010

Notatnik
233 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 67,00 m2
Cena/m2: 3 477,61 zł
977-DS-4009

Notatnik
199 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kunów, Janik
Kunów, Janik
Powierzchnia: 45,00 m2
Cena/m2: 4 422,22 zł
977-DS-4008

Notatnik
1 600 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 35,00 m2
Cena/m2: 45,71 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-4006

Notatnik
461 zł
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
Powierzchnia: 31,00 m2
Cena/m2: 14,87 zł
977-LW-4005

Notatnik

rozumiem