Lista ofert

2 200 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 57,80 m2
Cena/m2: 38,06 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-4018

Notatnik
1 700 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 55,90 m2
Cena/m2: 30,41 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-4017

Notatnik
2 200 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski
Powierzchnia: 57,80 m2
Cena/m2: 38,06 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-4016

Notatnik
1 600 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 35,00 m2
Cena/m2: 45,71 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-4006

Notatnik
1 750 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 44,50 m2
Cena/m2: 39,33 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-4002

Notatnik
2 100 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Stawki
Ostrowiec Świętokrzyski, Stawki
Powierzchnia: 49,10 m2
Cena/m2: 42,77 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-3994

Notatnik
2 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 57,80 m2
Cena/m2: 34,60 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-3984

Notatnik
1 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
Powierzchnia: 22,00 m2
Cena/m2: 45,45 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MW-3980

Notatnik

rozumiem