Lista ofert

2 200 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 57,80 m2
Cena/m2: 38,06 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-4018

Notatnik
1 700 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 55,90 m2
Cena/m2: 30,41 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-4017

Notatnik
1 600 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 35,00 m2
Cena/m2: 45,71 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-4006

Notatnik
1 750 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 44,50 m2
Cena/m2: 39,33 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-4002

Notatnik
2 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 57,80 m2
Cena/m2: 34,60 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-3984

Notatnik
1 800 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 59,80 m2
Cena/m2: 30,10 zł
Pokoje: 3 pokoje
977-MW-3975

Notatnik
1 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 37,10 m2
Cena/m2: 26,95 zł
Pokoje: 2 pokoje
977-MW-3974

Notatnik
31 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 2 026,00 m2
Cena/m2: 0,02 zł
Pokoje: 1 pokój
977-MW-3968

Notatnik

rozumiem