Lista ofert

233 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 67,00 m2
Cena/m2: 3 477,61 zł
977-DS-4009

Notatnik
998 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 110,00 m2
Cena/m2: 9 072,73 zł
Pokoje: 4 pokoje
977-DS-3989

Notatnik
519 000 zł
bez prowizji
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 90,00 m2
Cena/m2: 5 766,67 zł
977-DS-3909

Notatnik
620 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 118,00 m2
Cena/m2: 5 254,24 zł
Pokoje: 5 pokoi
977-DS-3521

Notatnik
259 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Powierzchnia: 160,00 m2
Cena/m2: 1 618,75 zł
Pokoje: 4 pokoje
977-DS-3061

Notatnik

rozumiem